سلام به همه پلیرهای شرکت بلیزارد. امروز قصد داریم به شما یک خبر خوب بدیم. حتما برای همه شما پیش اومده باشه که بالانس اکانت بلیزارد شما بلوکه شده باشه. و نتونین با اون بالانس خرید کنید. این مشکل ممکنه هم برای پلیرهای اصلی بازی و همچنین برای فارمر ها پیش بیاد. در واقع این مشکل از اونجایی شروع میشه که شرکت بلیزارد قصد داره جلوی تجاری سازی از طریق این بازی رو بگیره. و در طرف دیگه در قوانین بلیزارد امده است که استفاده از بالانس برای برخی از کشور ها ممنوع می باشد.

اکانت بلیزارد

 

خب کشور ما هم یکی از اون کشور های داخل این لیست هست. اما خب خبر خوب اینجاست که تیم واچیک با استفاده از لابی هایی که در شرکت بلیزارد داره تونسته این مشکل را تا حدودی رفع کنه که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح می دیم. در انتهای این پست نیز ما به شما کمک میکنیم تا اکانت خورد را آزاد کنید و از بالانس ها لذت ببرید.

بلوکه شدن بالانس اکانت بلیزارد

ما با صحبت هایی که با شرکت بلیزارد داشته ایم متوجه شدی که تمامی فعالیت کاربران در بازی ها و حتی اپلیکیشن ها و سایت شرکت بلیزارد مورد بازبینی قرار میگیرد. خب وقتی شما با IP ایران از سرویس های این شرکت بازی سازی استفاده میکنید در LOG اکانت شما ذخیره می شود. حتی مقدار گلد هایی که در بازی کسب کرده اید به صورت NET در اختیار این شرکت می باشد.

بن شدن اکانت بلیزارد

خب شرکت بلیزارد قابلیت بالانس رو گذاشته تا کاربر ها بتونن از فروشگاه ان ها خرید کنند. البته این رو نباید فراموش کرد که بالانس بلیزارد در شاپ نیز با قیمت 20 یورو به فروش میرسد. خب فارمر ها همین 20 یورو را 13 یورو فارم میکنند. یعنی تا اینجای کار 7 یورو بلیزارد از بازی شما در این شرکت سود کرده است.

اما وقتی یکی از مواردی که گفته شده بود رخ میدهد اکانت شما اصطلاحا لیمیت ( limit ) میشود. شما دیگر قادر به خرید از فروشگاه بلیزارد با استفاده از بالانس اکانت خود نیستید.

برای جلوگیری از لیمیت شدن بالانس اکانت بلیزارد باید چکار کنیم

ابتدا باید به شما بگم که لیمیت شدن با ین شدن اکانت خیلی تفاوت داره. خب شرکت بلیزارد یک سری تنبیه ها داره که در قالب بن به صورت محدود یا دائمی اعمال می شود. اکثر بن های این شرکت دائمی بوده و قابل بازگشت نیست و بر اثر تخلفات در قوانین بازی هستند. شرکت بلیزارد در زمان های خاصی یک موج بن راه می اندازد که بین پلیر ها به بن ویو (BAN WAVE) مشهور می باشد. اما بحث ما بن نیست و قرار است رفع لیمیت اکانت بلیزارد را بررسی کنیم.

اکثر مواقع که شما لیمیت می شوید به این دلیل می باشد که با IP ایران وارد بازی شده اید و برای این کار باید IP های خود را هنگاه بازی یا حداقل هنگام ورود به اکانت با برنامه BATTLE.NET از IP ایران استفاده نکنید. که ما برای شما محصولی را اماده کرده ایم که بتوانید این مشکل را به راحتی حل کنید. در خاطر داشته باشید، اگر از VPN استفاده میکنید برای این کار قطعا به مشکل میخورید که در ادامه به شما توضیح میدهیم.

چرا از VPN استفاده نکنیم

خب حتما شما میدونید که VPN ها میتوانند ای پی شما را عوض کنند اما یک مشکل اینجا هست. وقتی شما با این ابزار وارد مرورگر ها خود می شوید مرورگر شما کش دارد و اگر فقط یک بار به سایت های با IP ایران رفته باشید این ای پی در برنامه شما باقی می ماند و این میتواند شما را به مشکل بیاندازد.

ما ابزاری را با کمک دوستان خود در شرکت لیزارد در حال تهیه کردن هستیم که فقط بر روی سرور های بلیزارد کار میکند . یعنی شما دیگه نمیتونید وارد مرور گر بشید و از ان استفاده کنید این موضوع امنیت بازی و اکانت شما را بالا می برد و ما به زودی این محصول را در سایت خود برای شما کاربران عزیز قرار خواهیم داد.

چگونه رفع لیمیت باید کرد

حالا میخواهم به شما این مژده را بدهم که تیم واچیک توانسته 99% مواردی را که به لابی خود سپرده است. را با موفقیت رفع لیمیت کند. چنان شما شما کاربران عزیز نیز میخواهید اکانت خود را آزاد کنید. به روشی کاملا قانونی که حتی در ادامه نیز این مشکل برای شما پیش نیاید کافیست با ما ارتباط بگیرید تا مراحل کار کاملا به شما توضیح داده شود. تمام تلاش ما این است که کاربران شرکت بلیزارد در ایران بتوانند از تمام قابلیت های این شرکت به صورت کامل استفاده کنند.

برای ارتباط با تیم واچیک برای آزاد کردن بالانس اکانت بلیزارد خود از طریق گزینه واتس آپ موجود در پایین سمت راست تصویر استفاده کنید و همچینین میتوانید مشخصات خود را کامل کنید و برای ما ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود و در این مورد به شما توضیحات لازم رو دهیم.

برای خرید مطمئن از شاپ بلیزارد میتوانید به ما اطمینان کنید تا امن ترین محصولات را با قیمتی مناسب تهیه کنید. ( گیم تایمپچ شدولندپتمانت )