یکی از مشکلاتی که در بازی ورد آف وارکرف در برابر فارمر ها دیده میشود بسته شدن اکانت است. خیلی ها ممکن است زمان زیادی طول نکشد که این اتفاق برایشان رخ دهد به دلیل همین دچار ضرر زیادی میشوند. بن نشدن بستگی به شرایط دارد،

که تیم واچیک قصد دارد در این زمینه به شما کمک کند.

بن شدن اکانت بلیزارد

بسته شدن اکانت

  1. استفاده از ای پی ناامن فیلتر شکن. (نبودن ای پی فیکس یا ای پی کشور دیگر نسبت به کشور خود اکانت)
  2. ترید یا تجارت در بازی امکان بسته شدن اکانت بسیار بالا میبرد.این به این معناست  گلد وورد آف وارکرفت یا آیتم را جابجا نکنید. ایمیل یا حتی با استفاده از گیلد بانک جابجا نکنید.
  3. استفاده ی هر سیستم به یک اینترنت جداگانه.
  4. با هر سیستم فقط یک اکانت که دارای 8 عدد wow می باشد وارد شوید. با اکانت دیگری به سیستمتان وارد نشوید.
  5. اگر یک بار به هر دلیلی بن شدید با آن سیستم سعی کنید دیگر اکانت تازه ای  نسازید.حتما ویندوز را عوض کنید. هرچیزی که ممکن است اطلاعات سیستمتان شناسایی شده باشد را عوض کنید.
  6. از ربات یا نرم افزار های مولتی به هیچ عنوان استفاده نکنید. تا بسته شدن اکانت را عقب بندازید.
  7. اگر هنگام بازی کردن احساس کردید کسی دنبال کارکترتان می باشد یا ایستاده دارد به کارکتر شما نگاه می کند سریع غیب شوید. یا از گروه بیاید بیرون (leave party)  .احتمال ریپورت کردنتان توسط آن بازیکن زیاد است. و امکان بسته شدن اکانت است.

تمامی نکات بالا از احتمال بن شدن اکانت کم میکند. هیچوقت نمی توان گفت که اکانت بسته نمی شود.باید تا می توان از احتمالات جلوگیری کرد که دچار ضرر نشوید.

راه ارتباط با ما:
عضویت در کانال واچیک  یا می توانید با شماره ی 09390022126 با ما در تماس باشید یا در واتس آپ  یا تلگرام به ما پیام بدهید.

منبع