با توجه به اخرین خبر شرکت بلیزارد (تغییرات گیم تایم بلیزارد) که امشب منتشر شد، تقریبا همه ی گیمرها را در شوک فرو برد.با توجه به این تغییرات از این پس گیم تایم های 30، 90 ، 180 روزه حذف شده و فقط گیم تایم  60 روزه عرضه می شود. بعد از این تغییرات مهم سوال پیش می آید که بالانس ها چه تغییری می کند؟باید خدمت شما عرض کنم که بالانس توکن ها هیچ فرقی نکرده، این به این معناست که توکن هایی که در گذشته خریداری شده هیچ تغییری ایجاد نمی شود.

گیم تایم منقضی

(تغییرات گیم تایم بلیزارد)

حالا که دیگر گیم تایم های 30 ، 90 ، 180 روزه منقضی شده و نمی توان خریداری کرد از این پس باید گیم تایم 60 روزه تهیه کرد.البته گیم تایم 60 روزه به ارزش همان دو عدد گیم تایم 30 روزه می باشد. (تغییرات گیم تایم بلیزارد) یعنی هر گیم تایم 30 روزه 13 یورو بود، گیم تایم 60 روزه هم همان 26 یورو می باشد.البته باید این را باید بدانیم دیگر هرتوکن 13 یورو نمی باشد.در واقع هر توکن 30 یورو می شود.که به شکل زیر به ضورت کامل شرح داده می شود:

 

گیم تایم 60 روزه

 

قیمت گیم تایم 60 روزه

 

اروپا: 25.99 € (یورو) یا £ 19.99 (پوند در شاپ اکانت انگلیس)

آمریکا: 29.99 $ دلار در شاپ آمریکا

گمانه زنی ها در مورد قیمت ریالی گیم تایم و محصولات دیگر بلیزارد بسیار است، که ممکن است کسانی که گیم تایم 30 روزه داشته اند، قیمت آن را بالا برده و یک بی ثباتی در بازار ایجاد شود.از طرفی دیگر برخی ها می گویند گیم تایم های 30 روزه مانند محصول پچ BFA  از دسترس خارج شود. و کسانی که این محصول را انبار کرده بودند دچار ضرر شدند، این بار نیز ممکن است همین سناریو تکرار شود.حال باید در چند روزه آینده منتظر خبرهای بعدی شرکت بلیزارد شویم.

شرکت واچیک دقدقه ی این را دارد شما را نیز از آخرین خبر ها و اتفاق ها  مطلع کند. منبع اینجا.

لیست قیمت ها در واچیک به زودی بروز می شود.