گیم تایم چیست ؟

گیم تایم ( زمان بازی ) در بازی World of Warcraft ،شما با خرید محصول گیم تایم 60 روزه در مدت زمان آن گیم تایم ( 60 روز ) به امکاناتی در بازی World of Warcraft درسترسی پیدا خواهید کرد این امکانات رو برای شم نام خواهیم برد.

تحویل فوری گیم تایم

گیم تایم ها به صورت یک کد متشکل از اعداد و کارکتر های انگلیسی می باشد و فقط یک بار مصرف هستند. این کد پس از خرید از سایت واچیک به سه صورت به شما تحویل فوری میشود. بلافاصله بعد از تکمیل شدن فرایند خرید مجددا به سایت انتقال پیدا خواهید کرد و در همان صفحه کد شما موجود می باشد. این کد در اکانت شما و در قسمت شماره سریال ها وجود دارد و همیشه در آن جا برای شما باقی خواهند ماند. همچنین گیم تایم خریداری شده فورا و پس از پرداخت برای شما به همراه فاککتور پرداخت شم ارسال میشود. لازم به ذکر است که کد های خریداری شده فقط یک بار قابل استفاده می باشند و در حفظ و نگهداری از آن تا لحظه استفاده کوشا باشید.

کد گیم تایم

خرید گیم تایم 60 روزه

1 . اجازه لول آپ کردن تا لول 50. ( بدون گیم تایم فقط میتونید تا لول 20 بازی کنید )
2 . اجازه هر گونه چت کردن با دیگران درون بازی. ( بودن گیم تایم نمیتونید تو بازی با کسی چت کنید )
3 . دسترسی به بازی World of Warcraft Classic، در نتیجه برای بازی در World of Warcraft حتمآ به گیم تایم نیاز دارید.
گیم تایم ها انواع مختلفی در قبل داشتند اما در یک تصمیم شرکت بلیزارد تمامی آن گیم تایم ها را از فروشگاه خود حذف کرد و به عنوان جایگزین فقط گیم تایم 60 روزه را در فروشگاه بلیزارد قرار داد. شما میتونید این محصولات رو از سایت واچیک با بهترین قیمت خریداری کنید و به صورت آنی تحویل بگیرید. بعد از خرید میتونید به این شکل این محصول رو روی اکانت بلیزارد خودتون فعال کنید.

گیم تایم 60 روزه

فعال سازی کد گیم تایم روی اکانت :

روش اول : نرم افزار بتل نت ( بتل نت کلاینت )

اگر از طریق کلاینت بتل نت ( نرم افزار بتل نت ) به بازی دسترسی دارید به راحتی می‌توانید با کلیک بر روی نام کاربری خودتان در منوی بالا سمت راست کلیک کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه Redeem a code وارد صفحه وارد کردن کد شوید. در این مرحله با قرار دادن کد 16 رقمی که در اختیار دارید در کادر مشخص آن ، Game Time خود را استفاده خواهید کرد و اکانت تان شارژ می‌شود.

روش دوم از طریق سایت Battle.net

برای استفاده از روش BATTLE.NET ابتدا باید بعد از وارد شدن به سایت بتل نت از منوی Log in وارد حساب کاربری خودتان شوید.

سپس بعد از ورود از منوی بالا سمت راست گزینه ی Account Setting را انتخاب کنید، در ادامه از لیست موارد سمت چپ مورد اول به نام Account Overview را انتخاب کنید و در صفحه جدیدی که باز شد در کادر REDEEM A CODE کد 16 رقمی خود را وارد کرده و از آن استفاده کنید و از بازی های حساب کاربری خود لذت ببرید.

REDDEM A CODE
لازم به ذکر است که تمام مراحل بالا برای تمامی کد های محصولات بلیزارد کاربرد دارد و هیچ تفاونی ندارد.