wachik favicon

امروزه کسب درآمد از دنیای بازی بسیار مرسوم شده است.چیز عجیبی نیست که شما هم بتوانید بازی کنید و هم بتوانید کسب درآمدی برای خود داشته باشید.

تیم واچیک جزء اولین نفرات در ایران هستند که  توانستند از بازی کردن کسب درآمد برای خود داشته باشند.با تجربیات زیادی توانستند این راه را گسترش دهند و آموزش دهند.

خیلی ها به ورد آف وارکرفت غیر از نگاه بازی، نگاهشان کاملا عوض شد.نگاهشان به این بازی شغل شد و خیلی ها توانستند برای خود کسب روزی حلال درآورند.خدارا شاکریم

به دلیل اینکه به ما نیرویی داد تا غیر از خودمان بتوانیم دیگران را هم ببینیم و شاغلشان کنیم.بدون منت این لطف خدا بود و ما وسیله ای بیش نبودیم.

حال بعد از تمام سختی ها تلاش بر این کردیم که غیر از فارم کردن، شروع به خرید و فروش محصولات شرکت بلیزارد کردیم.

با توجه به عرضه و تقاضا در این شغل و بودن سایت های دلالی که انصاف ندارند تصمیم به زدن سایت شدیم.

حال هم فارم میکنیم و هم محصولاتمان را به مشتریان با کمترین وقفه و ارزان تر از سایت ها و افراد دیگر تحویل میدهیم.

تیم قوی واچیک تشکیل شده از 2 مدیر،1 متخصص IT ، حسابدار و سرپرست هماهنگی

تمامی این افراد هم قسم شده اند تا تمام تلاش خود را برای فارم و رضایت مشتریان کنند.شما می توانید با کمی تحقیق در دفاتر مختلف و سایت های دلالی ایرانی ما را مقایسه کنید.

کسب رضایت مشتری در قیمت محصول ، تحویل محصول ، نحوه ی فارم و حتی کمک به مشتری در امور بن شدن اکانت ها و لیمیت شدن، برای ما از همه چیز مهم تر است.

این تیمی که شبانه روز تلاش میکند تا کسی دچار ضرر نشود و حتی سود کند ، وظیفه ی خود میداند. تمامی امور داخلی این سایت متعلق به برند واچیک می باشد.

برند واچیک بهترین انتخاب برای فارم

آدرس دفتر:تهران. خیابان دماوند.ایستگاه پل. 30 متری نیرو هوایی .

می توانید برای ارتباط با ما در تلگرام و واتس آپ پیام بدید و همچنین برای آخرین خبرهای بلیزارد در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

شماره تماس: 126 22 00 0939 آیدی تلگرام: https://t.me/Wachik_shop