تیم قوی واچیک در نظر دارد به شما دوستان عزیز نحوه ی ساختن اکانت بلیزارد را توضیح بدهد. با توجه به بن شدن ها و لیمیت شدن ها در بازی ورد آف وارکرفت که توسط شرکت بلیزارد ایجاد می شود.ما شما را راهنمایی میکنیم که دیگر دچار این مشکلات نشوید.

ساختن اکانت

ساختن اکانت بلیزارد

ابتدا وارد سایت blizzard.net می شوید.بعد وارد ساختن اکانت بلیزارد می شوید و با توجه به اطلاعاتی که از شما میخواهد آن را پر میکنید.فقط دقت کنید اطلاعاتتون رو درست وارد می کنید.انتخاب کشور را اصلا ایران نزنید. میتوانید آلمان یا فرانسه را انتخاب کنید.فقط دقت کنید کشوری را انتخاب کنید که فیلتر شکنتان هم برای آن کشور باشد. بعد از پر کردن نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد، (ایمیلی بسازید که مخصوص خود اکانتتون باشد).ایمیل را وارد کنید و یک پسوورد مطمئن بگذارید. سکرت کوئسشن را هم چیزی بگذارید که یادتان نرود و به دلایل امنیتی کسی از آن خبر نداشته باشد.

برنامه ی گذر از تحریم

بعد از ساختن اکانت بلیزارد برای ورود به بازی و فارم کردن حتما از برنامه ی مطمئن استفاده کنید.اگر میخواهید بن نشوید حتما از یک ای پی مطمئن و یا اختصاصی استفاده کنید.از برنامه ای که ای پی ثابتی نیز ندارد به هیچ وجه استفاده نکنید. اگر اکانتی که ساختید برای مثال کشور آلمان است حتما برنامه  هم باید برای کشور آلمان باشد.

محصولات بلیزارد

زمانی که برای ساختن اکانت بلیزارد اقدام کردید و بازی را دانلود کردید و نصب کردید.ابتدا باید گیم تایم بزنید.حال اگر بخواهید وارد دنیای شدولند بشوید حتما باید از پچ شدولند نیز استفاده کنید.شما با وارد کردن گیم تایم می توانید تا لول 50 بازی کنید اما
نمی توانید وارد دنیای شدولند شوید که باید shadowland base نیز بزنید که 40 یورو نیز می باشد.ولی اگر بخواهید از لول 50 بازی وارد دنیای شدولند شوید باید  heroic و epic نیز بزنید.قیمت هیروئیک 55 یورو می باشد.قیمت اپیک نیز 75 یورو می باشد.
هرکدام ویژگی های خاص خودش را نیز دارد.برای اطلاع بیشتر از محصولات، شما می توانید  از فروشگاه سایت واچیک دیدن کنید و با توجه به نیازتان از ما خرید کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید وارد کانال تلگرامی wachik_shop شوید.