امروزه کسب درآمد در بازی های آنلاین بسیار رواج پیدا کرده ات که به راحتی میتوانید درآمدی چند میلیونی داشته باشید. فقط بازی کنید و پول دربیاورید. شرکت بلیزارد این امکان را فراهم کرده که کاربران بتوانند این درآمد را داشته باشند و از طریق محصولات ورد آف وارکرافت و همچنین دیگر بازی ها به این درآمد برسید.

ما در ادامه به شما توضیح میدهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

گلد ورد اف وارکرافت

طلاهای بازی ورد آف وارکرافت

طلا ها در بازی ورد آف وارکرفت واقعا ارزشمند هستند  و از انجایی که ارزش پولی ایران بسیار پایین آمده شاید بتوان گفت که ارزش سکه ها و طلاهای بازی ورد آف وارکرافت از ریال ایران با ارزش تر هستند. پس همین الان شما میتوانید به راحتی بازی را دانلود کنید و با یک سیستم متوسط حتی شروع به درآمد زایی کنید.

روش های کسب درآمد در ورد آف وارکرافت

شرکت بلیزارد بزرگترین شرکت بازی سازی است که بیشترین تعداد کاربر انلاین را در خود دارد و در تمام دنیا مخاطبان خودش را دارد. شرکت بلیزارد در پچ اخر خود ( ورد آف وارکرفت شدولند ) فقط در هفته ابتدایی این پچ درامدی 4 میلیارد دلاری داشته که این درآمد را قسمت زیادی را فارمر های این بازی کسب کرده اند. یعنی شما به راحتی میتوانید یکی از این فارمر ها باشید و درآمد خود را بالا ببرید. اما انقدر بازی ورد آف وارکرافت بزرگ است که چندین روش فارم یا کسب درآمد در آن وجود دارد. یعنی اگر شما به عنوان یک پلیر هم در بازی باشید میتوانید درآمد زایی کنید. اگر بخواهیم این روش ها را نام ببریم میتوانیم از هربالیسم ، ماینینگ ، آلچمی ، جویل کرفتینگ ، BOE ، بوستینگ و بسیاری روش دیگر برای فارم وجود دارد.

محصولات ورد آف وارکرافت

بلیزارد یک فروشگاه بسیار بزرگ دارد که تمامی بازی ها و همچنین محصولات آن ( مخصوصا محصولات ورد آف وارکرافت ) را برای فروش قرار میدهد، که در دسترس همگان وجود دارد کافیست شما شروع به بازی کنید و با کمی تیز هوشی به راحتی این محصولات را خریداری کنید. و ما در واچیک به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی این زحمت خود در بازی را به پول رایج ایران تبدیل کنید. ما محصولات ورد اف وارکرفت را از شما خریداری خواهیم کرد و به شما درازای ان پول میدهیم. حتی اگر فارمر حرفه ای هم هستید و میزان فارم شما بالا می باشد هیچ مشکلی ندارد، ما تمامی درامد شما را خریداری خواهیم کرد.

گیم تایم ورد آف وارکرافت

آیا این روش مطمئن می باشد؟

شرکت بلیزارد این روش ها را گذاشته است تا بازی را جذاب تر کند. اما نه به هر قیمتی، یعنی اگر شما یک سری از قوانین را زیر پا بگذارید قطعا تنبیه خواهید شد در بازی. اما این قوانین چه چیز های هستند و چگونه میتوانیم بدونیم دچار تنبیه های ورد آف وارکرافت نشویم؟ یکی از کار هایی که باید انجام دهیم این است که گلد جا بجا نکنیم گلد بازی شما قابل ردگیری می باشد. روش های بسیاری امتحان شده اند مانند استفاده از گیلد بانک و… اما همچنان مورد بن قرار میگیرند. اما شما میتوانید با بالانس این درآمد را همچنان داشته باشید. بدون ریسک تنبیه های بلیزارد و پیامد های آن. البته تا حدودی تیم واچیک توانسته است این محدودیت ها را رفع کند که میتوانید از رفع محدودیت اکانت بلیزارد در مورد آن بیشتر بدانید.

شرایط کسب درآمد در واچیک

تیم واچیک تمامی محصولات ورد آف وار کرافت را از شما خریدار است. فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا کیفیت خدمات را احساس کنید. اخرین قیمتی که خواهید گرفت از تیم واچیک می باشد.

 

تماس از طریق واتس آپ در انتهای تمام صفحات موجود می باشد