راه های زیادی برای کسب درآمد در دنیای وردآف وارکرافت وجود دارد.یکی از بهترین روش ها و آسان ترین روش برای کسب درآمد هربالیسم و آلچمی  است.خیلی از گیمرها در کنار چیدن هرب،ماین هم انجام میدهند.این دو شغل روش خوبی برای کسب درآمد است.اما بهتر از ماین کردن، آلچمی کردن است.

هربالیسم

این نوع شغل یکی از مرسوم ترین شغل های دنیای وردآف وارکرفت است که تقریبا تمامی فارمر ها از این روش نیز استفاده میکنند.در هر پچ و هر مپ گونه ای از هرب وجود دارد.هرچه پچ جدید تر باشد و آن نوع هرب کم تر باشد قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارد.که با کمی جست و جو میتوانید این را متوجه بشوید.با هربالیسم و آلچمی کار راحت تری وجود دارد.

با آمدن پچ شدولند در هر قسمتی از این دنیا هرب های مختلفی وجود دارد.

انواع هرب در دنیای شدولند:

Nightshade ،Rising Glory ، Death Blossom ، Marrowroot ، Widowbloom ، Vigil’s Torch

Nightshade:در تمامی مپ ها وجود دارد و بالاترین قیمت را نیز دارد.

Rising Glory: در Bastion  فقط یافت میشود.

Marrowroot: در Maldraxxus فقط یافت می شود.

Widowbloom : در Revendreth فقط یافت می شود.

Vigil’s Torch: در Ardenweald فقط یافت می شود.

Death Blossom: در تمامی مپ ها یافت می شود و قیمت پایین تری به نسب بقیه دارد.

 

آلچمی

خام فروشی.این روش هم ممکن است خیلی زود اشباع بشود و هم ممکن است قیمت ها زود ریزش کند.به همین دلیل ما به شما پیشنهاد میدهیم در ابتدا دو شغل را انتخاب کنید.یک شغل هربالیسم،شغل دیگر آلچیمی کردن.در واقع هر کارکتری در بازی بالای لول 50 باشد میتواند این روش را دنبال کند.که هم سود بسیار خوبی دارد و هم قیمت ها دیر تر پایین می آیند.هربالیسم و آلچمی باهم ارتباط مستقیمی دارد.

زمانی که این روش را انتخاب میکنید،باید بدانید کدام فلسک یا پوشن یا اویل سود بیشتری دارد.که دانستن این موضوع بسیار سخت هم نیست.ابتدا شما میبینید که به طور مثال Spiritual Healing Potion  را باید با هرب
Death Blossom درست کرد.یا مثلا Spectral Flask of Power که هم قیمت بالایی دارد و هم سود خیلی خوبی دارد با Nightshade ،Rising Glory ،Marrowroot ، Widowbloom ، Vigil’s Torch درست میشود.البته برای همه ی محصولات آلچیمی باید Rune Etched Vial را تهیه کنید.

 

آلچیمی

 

کدام محصول آلچیمی بهتر است؟

سه نوع دسته بندی وجود دارد:

Elixirs ، Flasks  ، Potions

فلسک فقط دو مورد وجود دارد که هم از تمامی هرب های شدولند درست میشود و به نسب بقیه محصولات سخت تر است و هم قیمت بسیار مناسبی دارد که به نسب بقیه قابل توجه تر است.

پوشن 10 مورد وجود دارد که هر کدام از هرب های مختلف یا ترکیب از چند هرب به دست می آید که هر کدام با توجه به رلم های مختلف بازی قیمت های مختلفی نیز دارند.

اکسیر هم نیز چند موردی است که مانند پوشن قیمت های متنوعی دارد.

اگر شما بخواهید آلچمی کنید بهتر است در تمامی مپ های دنیای شدولند هرب بچینید که بتوانید به طور مثال فلسک بسازید.که این محصول از هرب بسیار مهم یعنی Nightshade  درست میشود.

رضایت شما ، اعتبار ماست . ما را به دوستان خود معرفی کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید. و یا در این منبع آموزش ببینید.