Shadowlands : (سایه کوتاه ،سرزمین سایه ها) هشتمین نسخه World of Warcraft است. این داستان که در درجه اول در منطقه Shadowlands واقع شده است ، مربوط به بازگشت سیلواناس ویندرونر است که
سد بین Azeroth و Shadowlands را شکسته است . این نسخه به طور رسمی در تاریخ 1 نوامبر 2019 ، در BlizzCon اعلام شد.

Shadowlands

Shadowlands

داستان بازی

با یک اقدام تخریب ، سیلواناس ویندرونر راه را برای زندگی پس از مرگ باز کرده است. سرسخت ترین مدافعان آزروت به تاریکی همه گیر کشانده شده اند. یک نیروی باستانی مرگ تهدید به شکستن پیوندهای خود و گشودن واقعیت است.قلمروهای پنهان وحشت در انتظار هر کسی است که به شدولند منتقل شود. Shadowlands قلمرو مردگان است. این جهان، جهانی است که مرز بین زندگی و مرگ را حفظ می کند.به عنوان یکی از قهرمانان آزروت ، قدرت عبور از این مرز به شما اعطا شده است. اکنون شما باید یک توطئه برای ایجاد کیهان را بررسی کنید و به افسانه های Warcraft کمک کنید تا به عقب برگردند .

Explore Azeroth’s Afterlife

Shadowlands محل زندگی یک جهان کامل از رفتگان است. سفر به قلمروهای پنهان شگفتی و وحشتی که در انتظار هر کسی است که به آن جا می رود.

Choose Your Covenant

خود را با یکی از چهار میثاق Shadowlands – هدایت کننده دنیای مردگان هماهنگ کنید ، هرکدام جاه طلبی ها ، انگیزه ها و قدرت های باورنکردنی خود را دارند و ادعا می کنند که متعلق به خودشان هستند.

Storm the Eternal Prison

هنگام رفتن به Torghast ، برج لعنتی ، یک سیاه چال قابل تغییر و تکرار در قلب تاریک ماو ، جایی که نفس ها برای همیشه در آن قفل شده است ، محدودیت های خود را آزمایش کنید.

Shadowlands

Press release

سیلواناس ویندرونر. رهبر سقوط یافته گروه horde ، مرز بین آزروت و قلمرو مردگان را سوراخ کرده . مجموعه ای از حوادث را به راه انداخته است که تهدیدکننده تعادل کیهانی بین مرگ و زندگی شده. گیمرهای World of Warcraft که وارد Shadowlands افسانه ای می شوند قلمروهای مردگان را در آشفتگی میبینند. طبق نظم عادی ، ارواح رها شده به قلمرویی متناسب با زندگی که داشتند ، تحویل داده شدند . اما اکنون ، همه روح ها به سمت maw هدایت می شوند ، جایی که شرورترین انسانها برای ابدیت رنج می برند. همانطور که آنها به دنبال اصلاح چرخه و کشف میزان طراحیهای سیلواناس هستند .گیمرها با Covenants پیوندهایی را که دارای دامنه بیش از کنترل مختلف در Shadowlands هستند ، جعل می کنند.

امکانات

تعداد زیادی ویژگی و فعالیت جدید در Shadowlands در انتظار بازیکنان هستند. وقتی آنها به قلمرو شدولند وارد شوند ، قادر خواهند بود:

  • برای اولین بار در World of Warcraft ، بازیکنان به مناطق Shadowlands عبور می کنند و شگفتی ها و وحشت های زندگی پس از مرگ را در پنج منطقه جدید تجربه می کنند . مناطق درخشان Bastion ، میدان های نبرد Maldraxxus ، گرگ و میش ابدی آردنوالد ، نگهدارنده های مجلل Revendreth و maw وحشتناک.
  • از بازیکنان خواسته می شود که با یکی از چهار کمپ حاکم بر مناطق جدید Shadowlands پیوندی ببندند و با یک کمپین کامل ، مسیر سفر خود را از طریق گسترش تنظیم کنند. همانطور که سطح بالا می روند ، آنها توانایی های جدیدی را بر اساس انتخاب خود دریافت می کنند ، از جمله توانایی های خاص کلاس برای هرکمپ – و همچنین ایجاد بندهای روح با اعضای کمپ خاص ، که به آنها امکان دسترسی به صفات و پاداشهای خاص آن شخصیت را می دهد.
  • در قلب ماو Torghast ، برج لعنتی ، یک زندان آخرت نفرین شده قرار دارد که شرورترین ارواح جهان در آن قفل شده اند. قهرمانان بسیار قابل تکرار و الهام گرفته از بازی های روگولیک ، دعوت می شوند تا سالن ها و اتاق های همیشه در حال تغییر آن را جستجو کنند و با مأموران محافظ زندان ، حاکم شرور Torghast نبرد کنند. کسانی که در آزمایش های آن شجاع هستند می توانند گنجینه های افسانه ای را دریافت و به آزادسازی ارواح قهرمان که به ناحق در دام افتاده اند کمک کنند.
  • Shadowlands سیستم تسطیح جدیدی را ارائه می دهد که به معنای ارائه معنی پیشرفت معنی دار با هر سطح بدست آمده است. شخصیت های سطح حداکثر فعلی Shadowlands را از سطح 50 شروع می کنند و به سمت سطح جدید 60 میرسند.
  • ارتش جدیدی از مردگان قیام می کند: برای مقابله با حمله سیلواناس به Icecrown ، Bolvar Fordragon – پالادین محترم سابق که برای جلوگیری از آفت ، لباس لیچ کینگ را بر تن کرد – قهرمانان را از بین همه مردم آزروت تقویت کرده است برای شوالیه های مرگ آکروس. با Shadowlands ، پاندارن و تمام نژادهای متحد اکنون می توانند به عنوان شوالیه مرگ تبدیل شوند.
  • در هنگام ایجاد شخصیت های جدید World of Warcraft (یا تغییر شخصیت های موجود در آرایشگاه داخل بازی) ، بازیکنان گزینه های جدیدی برای همه نژادها در اختیار شما قرار می دهند.

مناطق

Shadowlands

Ardenweald

آردنوالد که گاهی اوقات فقط به عنوان ولف شناخته می شود ، قلمرو منطقه سایه بان است که توسط ملکه زمستان تاسیس شده وکمپ شب فی در آن ساکن است. آردنوالد یک جنگل مسحور ، عرفانی برای استراحت و خواب زمستانی است که خدایان وحشی و سایر ارواح طبیعت پس از مرگ در آن سفر می کنند. درختان رویایی غول پیکر در سراسر جنگل از آنیما کشیده می شوند ، که سپس توسط شب فه برای جوان سازی روحیه هنگام خوابیدن در بذرهای وحشی استفاده می شود و آنها را برای تولد دوباره در دنیای افراد زنده آماده می کند.
در نخلستان پورتالی برای انتقال روح به دنیای آنها نگهداری می شود. وقتی زمان تولد دوباره یک روح است ، آنها را به نخلستان می آورند تا به خانه برگردند و چرخه خود را از نو آغاز کنند.

Bastion

یکی از قلمروهای حاکم بر مناطق سایه بان است که توسط کمپ Kyrian اداره می شود. این پادشاهی از عنکبوتهای بکر ، آسمانهای بلورین و چشم اندازهای الیزیایی است ، منظم و هدفمند.روحانی که به طور طبیعی به خدمت کشیده می شوند ، توسط داور به اینجا فرستاده می شوند تا زندگی آنها را بررسی کند ، خود را از دوش خود پاک کنند و برای ایجاد فضیلتی تلاش کنند تا بتوانند به عنوان کیوریان – پیام رسان ها ، پیک ها و برخی از پاک ترین روح ها – به Shadowlands خدمت کنند. در قلمرو مردگان. تازه واردان به Bastion تبدیل به Aspirants kyrian می شوند . موجوداتی بدون بال که برای سالها آموزش می بینند تا روزی بال خود را بدست آورند و به صفوف صعود کنند.

گیم تایم سرور آمریکا

Maldraxxus

یکی از قلمروهای Shadowlands است که توسط میثاق نکرولورد اداره می شود. این قلب قدرت نظامی Shadowlands را نشان می دهد. این خانه موجودات شرور مانند نجروان و مکروهات است ، اما همه در اینجا شر نیستند. روح های بی رحم و جنگ طلب که هرگز تسلیم نمی شوند و حاضر نیستند برای عظمت در برابر یکدیگر تلاش کنند ، در اینجا مورد استقبال نکرولدها قرار می گیرند ، و بزرگترین آنها توسط نکروزان به سربازان مرده اصلاح می شود که از Shadowlands در برابر نیروهای خارجی دفاع می کنند و با دشمنان جنگ می کنند مرگ. عزم مصمم به موقعیت های قدرت می رسند ، در حالی که امیدهای کمتری به سوخت سلاح های مالدراکس تبدیل می شوند. این روند وحشیانه انتخاب ، یک نظامی بزرگ با سلسله مراتبی متزلزل ایجاد کرده است. رهبر دیرین قلمرو – پریموس – ناپدید شده است ، و پنج نفر از قدرتمندترین نکرولدها اکنون نقش پیشبرد علت مرگ در سراسر جهان را دارند.

Maw

این مکان هولناک ، نجیب ترین و جبران ناپذیرترین روحهای موجود را در خود جای داده است. Maw که توسط زندانبان معمایی اداره می شود ، کابوس ها و افسانه هایی را حتی در میان سکونتگاه های Shadowlands الهام می گیرد. هیچ کس از این مکان رذیل فرار نکرده است ، و دیگر هر احمقی که بخواهد در اینجا فعالیت کند دیگر خبری از او نیست. در مرکز آن Torghast ، یک زندان آخرت نفرین شده قرار دارد که شرورترین ارواح جهان در آن حبس شده اند. در سالهای اخیر ، ماشین آلات مرگ شکسته شده است ، و همه روحانی که وارد Shadowlands می شوند ، بدون توجه به اعمال آنها در زندگی ، محکوم به عذاب در Maw هستند. این باعث شده است که Maw بزرگتر و قدرتمندتر شود در حالی که بقیه مناطق Shadowlands از کمبود آنیما پژمرده می شوند. Maw ضد اوریبوس است.

Shadowlands

Revendreth

Revendreth یک قلمرو از Shadowlands است که توسط Sire Denathrius تاسیس شده و میثاق Venthyr در آن ساکن است. این کشور سرزمین های مارپیچ گوتیک و اسرار تاریکی است و هیچ روحی آرزو نمی کند که به اینجا ختم شود. روحانی که توسط داور در اینجا فرستاده می شوند ، غرورآفرین هستند یا نقص دیگری دارند که مانع خدمت یا رفتن به یکی از قلمروهای دیگر می شوند و آنها برای جبران گناهان خود به اینجا می آیند و امیدوارند که بازخرید شوند ، زیرا جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد اره. وظیفه شریر خون آشام است که روح ها را آماده کند . از طریق عذاب غیر قابل تصور. اگرچه این قلمرو بیشتر در تاریکی پوشیده شده است ، اما مناطقی از Revendreth وجود دارد که نور ابرها را شکسته و زمین را پراکنده کرده است. بسیاری از ارواح در Revendreth در برابر نور آسیب پذیر هستند و در این مناطق به زنجیر کشیده شده اند.